UCZ1J330MCL6GS
NichiconNichicon
UCZ1J330MCL6GS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UCZ1J330MCL6GS
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 33UF 20% 63V SMD
Foi de date: 1.UCZ1J330MCL6GS.pdf2.UCZ1J330MCL6GS.pdf3.UCZ1J330MCL6GS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UCZ1J330MCL6GS
Număr parc UCZ1J330MCL6GS Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 33UF 20% 63V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UCZ Ripple Current @ Low Frequency 50mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 100mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume 493-7037-6
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 700 mOhm
descriere detaliata 33µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 700 mOhm 3000 Hrs @ 125°C capacitanță 33µF