UCZ1J181MNQ1ZD
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UCZ1J181MNQ1ZD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 180UF 20% 63V SMD
Foi de date: 1.UCZ1J181MNQ1ZD.pdf2.UCZ1J181MNQ1ZD.pdf3.UCZ1J181MNQ1ZD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
280 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UCZ1J181MNQ1ZD
Număr parc UCZ1J181MNQ1ZD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 180UF 20% 63V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UCZ Ripple Current @ Low Frequency 500mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can - SMD
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount
Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C Spațiul de plumb -
Înălțime - așezată (Max) 0.571" (14.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 200 mOhm @ 100kHz
descriere detaliata 180µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 200 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 125°C capacitanță 180µF