UCW1V470MCL1GS
NichiconNichicon
UCW1V470MCL1GS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UCW1V470MCL1GS
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD
Foi de date: 1.UCW1V470MCL1GS.pdf2.UCW1V470MCL1GS.pdf3.UCW1V470MCL1GS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
800 pcs
1600 pcs
2400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UCW1V470MCL1GS
Număr parc UCW1V470MCL1GS Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm)
Serie UCW Ripple Current @ Low Frequency 115mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 230mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume 493-9433-2
UCW1V470MCL1GS-ND
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 1 Ohms Înălțime - așezată (Max) 0.354" (9.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 47µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 7000 Hrs @ 105°C
capacitanță 47µF Aplicații General Purpose