UCW1V100MCL1GS
NichiconNichicon
UCW1V100MCL1GS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UCW1V100MCL1GS
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
Foi de date: 1.UCW1V100MCL1GS.pdf2.UCW1V100MCL1GS.pdf3.UCW1V100MCL1GS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UCW1V100MCL1GS
Număr parc UCW1V100MCL1GS Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm)
Serie UCW Ripple Current @ Low Frequency 47.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 95mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare - ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz Radial, Can - SMD Alte nume 493-9428-6
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 2.2 Ohms Înălțime - așezată (Max) 0.276" (7.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 10µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 7000 Hrs @ 105°C
capacitanță 10µF Aplicații General Purpose