UCS2G820MNY9
NichiconNichicon
UCS2G820MNY9 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UCS2G820MNY9
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 82UF 20% 400V RADIAL
Foi de date: 1.UCS2G820MNY9.pdf2.UCS2G820MNY9.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UCS2G820MNY9
Număr parc UCS2G820MNY9 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 82UF 20% 400V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 24965 pcs Fișa cu date 1.UCS2G820MNY9.pdf2.UCS2G820MNY9.pdf
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UCS Ripple Current @ Low Frequency 700mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.4A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-4439
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Durată de viață @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 82µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C capacitanță 82µF