UCS2G680MHD1TN
NichiconNichicon
UCS2G680MHD1TN Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UCS2G680MHD1TN
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL
Foi de date: 1.UCS2G680MHD1TN.pdf2.UCS2G680MHD1TN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UCS2G680MHD1TN
Număr parc UCS2G680MHD1TN Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 64251 pcs Fișa cu date 1.UCS2G680MHD1TN.pdf2.UCS2G680MHD1TN.pdf
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia (18.00mm)
Serie UCS Ripple Current @ Low Frequency 735mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.47A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-13292-3
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Durată de viață @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 68µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C capacitanță 68µF