UCPW6181MHD
NichiconNichicon
UCPW6181MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UCPW6181MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 180UF 20% 420V RADIAL
Foi de date: 1.UCPW6181MHD.pdf2.UCPW6181MHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UCPW6181MHD
Număr parc UCPW6181MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 180UF 20% 420V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 18816 pcs Fișa cu date 1.UCPW6181MHD.pdf2.UCPW6181MHD.pdf
Tensiune - evaluat 420V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia (18.00mm)
Serie UCP Ripple Current @ Low Frequency 1.04A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.56A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-13673
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.890" (48.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 180µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C capacitanță 180µF