UCP2W820MHD
NichiconNichicon
UCP2W820MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UCP2W820MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 82UF 20% 450V RADIAL
Foi de date: 1.UCP2W820MHD.pdf2.UCP2W820MHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UCP2W820MHD
Număr parc UCP2W820MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 82UF 20% 450V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 22866 pcs Fișa cu date 1.UCP2W820MHD.pdf2.UCP2W820MHD.pdf
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie UCP Ripple Current @ Low Frequency 640mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 960mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-13668
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.319" (33.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 82µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C capacitanță 82µF