UCA2V470MHD
NichiconNichicon
UCA2V470MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UCA2V470MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 47UF 20% 350V RADIAL
Foi de date: 1.UCA2V470MHD.pdf2.UCA2V470MHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UCA2V470MHD
Număr parc UCA2V470MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 47UF 20% 350V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 100460 pcs Fișa cu date 1.UCA2V470MHD.pdf2.UCA2V470MHD.pdf
Tensiune - evaluat 350V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie UCA Ripple Current @ Low Frequency 350mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 700mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 47µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
capacitanță 47µF Aplicații General Purpose