UCA2V330MHD
NichiconNichicon
UCA2V330MHD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UCA2V330MHD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL
Foi de date: 1.UCA2V330MHD.pdf2.UCA2V330MHD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UCA2V330MHD
Număr parc UCA2V330MHD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 91254 pcs Fișa cu date 1.UCA2V330MHD.pdf2.UCA2V330MHD.pdf
Tensiune - evaluat 350V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie UCA Ripple Current @ Low Frequency 300mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 600mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 33µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
capacitanță 33µF Aplicații General Purpose