UBY1J102MHL
Prezentarea produsului
Număr parc: UBY1J102MHL
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului 63V 1000UF 20% HIGH TEMP LEADED
Foi de date: UBY1J102MHL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UBY1J102MHL
Număr parc UBY1J102MHL Producător Nichicon
Descriere 63V 1000UF 20% HIGH TEMP LEADED Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 39241 pcs Fișa cu date UBY1J102MHL.pdf
Tensiune - evaluat 63V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.630" Dia (16.00mm)
Serie UBY Ripple Current @ Low Frequency 1.764A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.94A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-17734
Temperatura de Operare -40°C ~ 135°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 39 mOhm @ 100kHz
descriere detaliata 1000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 39 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 135°C capacitanță 1000µF