UBY1H302MHL
NichiconNichicon
UBY1H302MHL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UBY1H302MHL
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 3000UF 20% 50V RADIAL
Foi de date: 1.UBY1H302MHL.pdf2.UBY1H302MHL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UBY1H302MHL
Număr parc UBY1H302MHL Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 3000UF 20% 50V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 21685 pcs Fișa cu date 1.UBY1H302MHL.pdf2.UBY1H302MHL.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.709" Dia (18.00mm)
Serie UBY Ripple Current @ Low Frequency 2.543A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.39A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-14648
Temperatura de Operare -40°C ~ 135°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 24 mOhm @ 100kHz
descriere detaliata 3000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 24 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 135°C capacitanță 3000µF