UBT1E102MHD1TO
NichiconNichicon
UBT1E102MHD1TO Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UBT1E102MHD1TO
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Foi de date: 1.UBT1E102MHD1TO.pdf2.UBT1E102MHD1TO.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UBT1E102MHD1TO
Număr parc UBT1E102MHD1TO Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 177500 pcs Fișa cu date 1.UBT1E102MHD1TO.pdf2.UBT1E102MHD1TO.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.492" Dia (12.50mm)
Serie UBT Ripple Current @ Low Frequency 1.173A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.75A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-4500-3
UBT1E102MHD1TD
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 10000 Hrs @ 125°C
Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanta 33 mOhms Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 125°C
capacitanță 1000µF Aplicații Automotive