UBT1E101MPD1TA
NichiconNichicon
UBT1E101MPD1TA Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UBT1E101MPD1TA
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Foi de date: 1.UBT1E101MPD1TA.pdf2.UBT1E101MPD1TA.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UBT1E101MPD1TA
Număr parc UBT1E101MPD1TA Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 441818 pcs Fișa cu date 1.UBT1E101MPD1TA.pdf2.UBT1E101MPD1TA.pdf
Tensiune - evaluat 25V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm)
Serie UBT Ripple Current @ Low Frequency 250mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 500mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Tape & Box (TB)
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanta 130 mOhms
Înălțime - așezată (Max) 0.532" (13.50mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C capacitanță 100µF
Aplicații Automotive
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
UBT1E101MPD8TA
UBT1E101MPD8TA
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 100UF 20% 25V THRU HOLE
In stoc: 547910 pcs
Descarca: UBT1E101MPD8TA.pdf
RFQ
UBT1C472MHD8
UBT1C472MHD8
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 4700UF 20% 16V THRUHOLE
In stoc: 43080 pcs
Descarca: UBT1C472MHD8.pdf
RFQ
UBT1E101MPD
UBT1E101MPD
Descriere: CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL