TVX1V330MAD
NichiconNichicon
TVX1V330MAD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TVX1V330MAD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 33UF 20% 35V AXIAL
Foi de date: 1.TVX1V330MAD.pdf2.TVX1V330MAD.pdf
  • Mesaj
Specificațiile TVX1V330MAD
Număr parc TVX1V330MAD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 33UF 20% 35V AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 121062 pcs Fișa cu date 1.TVX1V330MAD.pdf2.TVX1V330MAD.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia x 0.512" L (6.30mm x 13.00mm)
Serie TVX Ripple Current @ Low Frequency 90mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 180mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare - ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial, Can Alte nume 493-14828
TVX1V330MAD-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 33µF