TVX1V220MAD
NichiconNichicon
TVX1V220MAD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TVX1V220MAD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 22UF 20% 35V AXIAL
Foi de date: 1.TVX1V220MAD.pdf2.TVX1V220MAD.pdf
  • Mesaj
Specificațiile TVX1V220MAD
Număr parc TVX1V220MAD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 22UF 20% 35V AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 117349 pcs Fișa cu date 1.TVX1V220MAD.pdf2.TVX1V220MAD.pdf
Tensiune - evaluat 35V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia x 0.512" L (5.00mm x 13.00mm)
Serie TVX Ripple Current @ Low Frequency 70mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 140mA @ 10kHz Evaluări -
Polarizare - ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial, Can Alte nume 493-14422
TVX1V220MAD-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb - Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) - ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 22µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C capacitanță 22µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
TVX1V220MAD1LS
TVX1V220MAD1LS
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 22UF 20% 35V AXIAL