RNS0J151MDN1KX
NichiconNichicon
RNS0J151MDN1KX Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNS0J151MDN1KX
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 150UF 20% 6.3V T/H
Foi de date: 1.RNS0J151MDN1KX.pdf2.RNS0J151MDN1KX.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNS0J151MDN1KX
Număr parc RNS0J151MDN1KX Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM POLY 150UF 20% 6.3V T/H Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 125512 pcs Fișa cu date 1.RNS0J151MDN1KX.pdf2.RNS0J151MDN1KX.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului -
Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm) Serie FPCAP, RNS
Ripple Current @ Low Frequency 390mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 3.9A @ 100kHz
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz Radial, Can Alte nume 493-14219-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) 21 mOhm
descriere detaliata 150µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 21 mOhm 2000 Hrs @ 105°C capacitanță 150µF