RNS0J102MDN1
NichiconNichicon
RNS0J102MDN1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: RNS0J102MDN1
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 1000UF 6.3V T/H
Foi de date: 1.RNS0J102MDN1.pdf2.RNS0J102MDN1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
600 pcs
  • Mesaj
Specificațiile RNS0J102MDN1
Număr parc RNS0J102MDN1 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM POLY 1000UF 6.3V T/H Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 291163 pcs Fișa cu date 1.RNS0J102MDN1.pdf2.RNS0J102MDN1.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului -
Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm) Serie FPCAP, RNS
Ripple Current @ Low Frequency 550mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.5A @ 100kHz
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.551" (14.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 10 mOhm descriere detaliata 1000µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 10 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 1000µF Aplicații General Purpose