QYX2A224JTP
NichiconNichicon
QYX2A224JTP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: QYX2A224JTP
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP FILM 0.22UF 5% 100VDC RADIAL
Foi de date: 1.QYX2A224JTP.pdf2.QYX2A224JTP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile QYX2A224JTP
Număr parc QYX2A224JTP Producător Nichicon
Descriere CAP FILM 0.22UF 5% 100VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 101221 pcs Fișa cu date 1.QYX2A224JTP.pdf2.QYX2A224JTP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 100V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.551" L x 0.276" W (14.00mm x 7.00mm) Serie QYX
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 493-3504
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.610" (15.50mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester
descriere detaliata 0.22µF Film Capacitor 100V Polyester Radial capacitanță 0.22µF