QYX2A223JTP
NichiconNichicon
QYX2A223JTP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: QYX2A223JTP
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP FILM 0.022UF 5% 100VDC RAD
Foi de date: 1.QYX2A223JTP.pdf2.QYX2A223JTP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile QYX2A223JTP
Număr parc QYX2A223JTP Producător Nichicon
Descriere CAP FILM 0.022UF 5% 100VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 178789 pcs Fișa cu date 1.QYX2A223JTP.pdf2.QYX2A223JTP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 100V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.138" W (7.00mm x 3.50mm) Serie QYX
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 493-3492
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester
descriere detaliata 0.022µF Film Capacitor 100V Polyester Radial capacitanță 0.022µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
QYX2A224JTP1FG
QYX2A224JTP1FG
Producători: Nichicon
Descriere: CAP FILM 0.22UF 5% 100VDC RAD
In stoc: 213142 pcs
Descarca: QYX2A224JTP1FG.pdf
RFQ
QYX2A222KTP1FD
QYX2A222KTP1FD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP FILM 2200PF 10% 100VDC RAD
In stoc: 1117174 pcs
Descarca: QYX2A222KTP1FD.pdf
RFQ
QYX2A223JTP1FD
QYX2A223JTP1FD
Descriere: CAP FILM 0.022UF 5% 100VDC RAD