QYX1H104JTP
NichiconNichicon
QYX1H104JTP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: QYX1H104JTP
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP FILM 0.1UF 5% 50VDC RADIAL
Foi de date: 1.QYX1H104JTP.pdf2.QYX1H104JTP.pdf
  • Mesaj
Specificațiile QYX1H104JTP
Număr parc QYX1H104JTP Producător Nichicon
Descriere CAP FILM 0.1UF 5% 50VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 222359 pcs Fișa cu date 1.QYX1H104JTP.pdf2.QYX1H104JTP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 50V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.354" L x 0.217" W (9.00mm x 5.50mm) Serie QYX
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 493-3467
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.472" (12.00mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester
descriere detaliata 0.1µF Film Capacitor 50V Polyester Radial capacitanță 0.1µF