QYX1H103JTP
NichiconNichicon
QYX1H103JTP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: QYX1H103JTP
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP FILM 10000PF 5% 50VDC RADIAL
Foi de date: 1.QYX1H103JTP.pdf2.QYX1H103JTP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile QYX1H103JTP
Număr parc QYX1H103JTP Producător Nichicon
Descriere CAP FILM 10000PF 5% 50VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 227489 pcs Fișa cu date 1.QYX1H103JTP.pdf2.QYX1H103JTP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 50V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.236" L x 0.118" W (6.00mm x 3.00mm) Serie QYX
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 493-3455
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.138" (3.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.335" (8.50mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester
descriere detaliata 10000pF Film Capacitor 50V Polyester Radial capacitanță 10000pF