QXT2G153KRP7FM
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: QXT2G153KRP7FM
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP FILM 0.015UF 10% 400VDC RAD
Foi de date: 1.QXT2G153KRP7FM.pdf2.QXT2G153KRP7FM.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile QXT2G153KRP7FM
Număr parc QXT2G153KRP7FM Producător Nichicon
Descriere CAP FILM 0.015UF 10% 400VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 146623 pcs Fișa cu date 1.QXT2G153KRP7FM.pdf2.QXT2G153KRP7FM.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 400V Tensiunea nominală - AC 200V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.748" L x 0.240" W (19.00mm x 6.10mm) Serie QXT
Evaluări - Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm) Înălțime - așezată (Max) 0.732" (18.60mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 0.015µF Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 0.015µF