QXT2G104KRPT
NichiconNichicon
QXT2G104KRPT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: QXT2G104KRPT
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL
Foi de date: 1.QXT2G104KRPT.pdf2.QXT2G104KRPT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile QXT2G104KRPT
Număr parc QXT2G104KRPT Producător Nichicon
Descriere CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 52039 pcs Fișa cu date 1.QXT2G104KRPT.pdf2.QXT2G104KRPT.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 400V Tensiunea nominală - AC 200V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.945" L x 0.366" W (24.00mm x 9.30mm) Serie QXT
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 493-3599
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.787" (20.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.811" (20.60mm)
Caracteristici - Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized
descriere detaliata 0.1µF Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial capacitanță 0.1µF