QXL2B473KTPT
NichiconNichicon
QXL2B473KTPT Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: QXL2B473KTPT
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP FILM 0.047UF 10% 125VAC RAD
Foi de date: 1.QXL2B473KTPT.pdf2.QXL2B473KTPT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile QXL2B473KTPT
Număr parc QXL2B473KTPT Producător Nichicon
Descriere CAP FILM 0.047UF 10% 125VAC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 109123 pcs Fișa cu date 1.QXL2B473KTPT.pdf2.QXL2B473KTPT.pdf
Evaluarea tensiunii - DC - Tensiunea nominală - AC 125V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.433" L x 0.201" W (11.00mm x 5.10mm) Serie QXL
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Alte nume 493-3609
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.406" (10.30mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 0.047µF Film Capacitor 125V Polyester, Metallized Radial capacitanță 0.047µF