QXL2B333KTP7FG
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: QXL2B333KTP7FG
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP FILM 0.033UF 10% - RAD
Foi de date: 1.QXL2B333KTP7FG.pdf2.QXL2B333KTP7FG.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile QXL2B333KTP7FG
Număr parc QXL2B333KTP7FG Producător Nichicon
Descriere CAP FILM 0.033UF 10% - RAD Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 272255 pcs Fișa cu date 1.QXL2B333KTP7FG.pdf2.QXL2B333KTP7FG.pdf
Evaluarea tensiunii - DC - Tensiunea nominală - AC 125V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.433" L x 0.181" W (11.00mm x 4.60mm) Serie QXL
Evaluări - Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Spațiul de plumb 0.295" (7.50mm) Înălțime - așezată (Max) 0.520" (13.20mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 0.033µF Film Capacitor 125V Polyester, Metallized Radial capacitanță 0.033µF