QXK2J223JTP
Prezentarea produsului
Număr parc: QXK2J223JTP
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP FILM 0.022UF 5% 630VDC RAD
Foi de date: 1.QXK2J223JTP.pdf2.QXK2J223JTP.pdf3.QXK2J223JTP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
400 pcs
  • Mesaj
Specificațiile QXK2J223JTP
Număr parc QXK2J223JTP Producător Nichicon
Descriere CAP FILM 0.022UF 5% 630VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 171095 pcs Fișa cu date 1.QXK2J223JTP.pdf2.QXK2J223JTP.pdf3.QXK2J223JTP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC 250V
Toleranţă ±5% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.531" L x 0.201" W (13.50mm x 5.10mm) Serie QXK
Evaluări - Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm) Înălțime - așezată (Max) 0.465" (11.80mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 0.022µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial capacitanță 0.022µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
QXK2J223KTP7FJ
QXK2J223KTP7FJ
Producători: Nichicon
Descriere: CAP FILM 0.022UF 10% 630VDC RAD
In stoc: 212910 pcs
Descarca: QXK2J223KTP7FJ.pdf
RFQ
QXK2J155JTP7FX
QXK2J155JTP7FX
Producători: Nichicon
Descriere: CAP FILM 1.5UF 5% 630VDC RAD
In stoc: 39415 pcs
Descarca: QXK2J155JTP7FX.pdf
RFQ
QXK2J223JTPTZH
QXK2J223JTPTZH
Descriere: CAP FILM 0.022UF 5% 630VDC RAD
Descarca: QXK2J223JTPTZH.pdf
QXK2J155JTP
QXK2J155JTP
Descarca: QXK2J155JTP.pdf
QXK2J223JTP7ZHFL
QXK2J223JTP7ZHFL
Descarca: QXK2J223JTP7ZHFL.pdf
QXK2J223JTP7FJ
QXK2J223JTP7FJ