QXK2J154KTP7ZHFT
Prezentarea produsului
Număr parc: QXK2J154KTP7ZHFT
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC RAD
Foi de date: 1.QXK2J154KTP7ZHFT.pdf2.QXK2J154KTP7ZHFT.pdf3.QXK2J154KTP7ZHFT.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
300 pcs
  • Mesaj
Specificațiile QXK2J154KTP7ZHFT
Număr parc QXK2J154KTP7ZHFT Producător Nichicon
Descriere CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC 250V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 1.024" L x 0.315" W (26.00mm x 8.00mm) Serie QXK-ZH
Evaluări - Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Through Hole
Spațiul de plumb 0.886" (22.50mm) Înălțime - așezată (Max) 0.799" (20.30mm)
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 0.15µF Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial capacitanță 0.15µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
QXK2J155JTP7FX
QXK2J155JTP7FX
Producători: Nichicon
Descriere: CAP FILM 1.5UF 5% 630VDC RAD
In stoc: 39415 pcs
Descarca: QXK2J155JTP7FX.pdf
RFQ
QXK2J154KTP
QXK2J154KTP
Producători: Nichicon
Descriere: CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC RAD