QAK2J155KTP
NichiconNichicon
QAK2J155KTP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: QAK2J155KTP
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP FILM 1.5UF 10% 630VDC AXIAL
Foi de date: 1.QAK2J155KTP.pdf2.QAK2J155KTP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile QAK2J155KTP
Număr parc QAK2J155KTP Producător Nichicon
Descriere CAP FILM 1.5UF 10% 630VDC AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 17881 pcs Fișa cu date 1.QAK2J155KTP.pdf2.QAK2J155KTP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.984" W, 0.571" T x 1.732" L (25.00mm, 14.50mm x 44.00mm) Serie QAK
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume 493-13029
QAK2J155KTP-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 1.5µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Axial capacitanță 1.5µF