QAK2J154KTP
NichiconNichicon
QAK2J154KTP Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: QAK2J154KTP
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC AXIAL
Foi de date: 1.QAK2J154KTP.pdf2.QAK2J154KTP.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile QAK2J154KTP
Număr parc QAK2J154KTP Producător Nichicon
Descriere CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 37174 pcs Fișa cu date 1.QAK2J154KTP.pdf2.QAK2J154KTP.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 630V Tensiunea nominală - AC -
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.551" W, 0.236" T x 1.102" L (14.00mm, 6.00mm x 28.00mm) Serie QAK
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Axial Alte nume 493-13023
QAK2J154KTP-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - Material dielectric Polyester, Metallized
descriere detaliata 0.15µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Axial capacitanță 0.15µF