PLF0G271MDL4TD
NichiconNichicon
PLF0G271MDL4TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PLF0G271MDL4TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 270UF 20% 4V T/H
Foi de date: 1.PLF0G271MDL4TD.pdf2.PLF0G271MDL4TD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PLF0G271MDL4TD
Număr parc PLF0G271MDL4TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM POLY 270UF 20% 4V T/H Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 115521 pcs Fișa cu date 1.PLF0G271MDL4TD.pdf2.PLF0G271MDL4TD.pdf
Tensiune - evaluat 4V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului -
Dimensiune / Dimensiune 0.248" Dia (6.30mm) Serie PLF
Ripple Current @ High Frequency 3.2A @ 100kHz Evaluări -
ambalare Cut Tape (CT) Pachet / Caz Radial, Can
Alte nume 493-14092-1 Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 20 mOhm descriere detaliata 270µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 20 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 270µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PLF0G391MDL4
PLF0G391MDL4
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM POLY 390UF 20% 4V T/H
In stoc: 210914 pcs
Descarca: PLF0G391MDL4.pdf
RFQ
PLF0G102MDO1TD
PLF0G102MDO1TD
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM POLY 1000UF 20% 4V T/H
In stoc: 74516 pcs
Descarca: PLF0G102MDO1TD.pdf
RFQ
PLF0G271MDL4
PLF0G271MDL4
Descriere: CAP ALUM POLY 270UF 20% 4V T/H