PLE0J821MDO1TD
NichiconNichicon
PLE0J821MDO1TD Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PLE0J821MDO1TD
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V T/H
Foi de date: 1.PLE0J821MDO1TD.pdf2.PLE0J821MDO1TD.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PLE0J821MDO1TD
Număr parc PLE0J821MDO1TD Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V T/H Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 137584 pcs Fișa cu date 1.PLE0J821MDO1TD.pdf2.PLE0J821MDO1TD.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului -
Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm) Serie PLE
Ripple Current @ High Frequency 6.8A @ 100kHz Evaluări -
ambalare Tape & Box (TB) Pachet / Caz Radial, Can
Alte nume 493-14076-2
493-14076-2-ND
PLE0J821MDO1TD-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 5 mOhm descriere detaliata 820µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 5 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 820µF Aplicații General Purpose