PLE0J821MDO1
NichiconNichicon
PLE0J821MDO1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PLE0J821MDO1
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V T/H
Foi de date: 1.PLE0J821MDO1.pdf2.PLE0J821MDO1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PLE0J821MDO1
Număr parc PLE0J821MDO1 Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V T/H Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 51379 pcs Fișa cu date 1.PLE0J821MDO1.pdf2.PLE0J821MDO1.pdf
Tensiune - evaluat 6.3V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului -
Dimensiune / Dimensiune 0.394" Dia (10.00mm) Serie PLE
Ripple Current @ High Frequency 6.8A @ 100kHz Evaluări -
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can
Alte nume 493-3068 Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.197" (5.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 5 mOhm descriere detaliata 820µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 5 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 820µF Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PLE0J681MDO1
PLE0J681MDO1
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM POLY 680UF 20% 6.3V T/H
In stoc: 62478 pcs
Descarca: PLE0J681MDO1.pdf
RFQ
PLED120W-024-C5000
PLED120W-024-C5000
Producători: Thomas Research Products
Descriere: LED DRIVER CC AC/DC 8-24V 5A