PCJ1C151MCL1GS
NichiconNichicon
PCJ1C151MCL1GS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PCJ1C151MCL1GS
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 150UF 20% 16V SMD
Foi de date: 1.PCJ1C151MCL1GS.pdf2.PCJ1C151MCL1GS.pdf3.PCJ1C151MCL1GS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
900 pcs
1800 pcs
2700 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PCJ1C151MCL1GS
Număr parc PCJ1C151MCL1GS Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM POLY 150UF 20% 16V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 16V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Dimensiune / Dimensiune 0.315" Dia (8.00mm) Serie PCJ
Ripple Current @ High Frequency 3.15A @ 100kHz Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Radial, Can - SMD
Alte nume 493-14059-2
PCJ1C151MCL1GS-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 22 mOhm descriere detaliata 150µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 22 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 150µF Aplicații General Purpose