PCJ1A560MCL1GS
NichiconNichicon
PCJ1A560MCL1GS Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PCJ1A560MCL1GS
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM POLY 56UF 20% 10V SMD
Foi de date: 1.PCJ1A560MCL1GS.pdf2.PCJ1A560MCL1GS.pdf3.PCJ1A560MCL1GS.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PCJ1A560MCL1GS
Număr parc PCJ1A560MCL1GS Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM POLY 56UF 20% 10V SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
Tensiune - evaluat 10V Tip Polymer
Toleranţă ±20% Suprafața de montare a terenului 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Dimensiune / Dimensiune 0.197" Dia (5.00mm) Serie PCJ
Ripple Current @ High Frequency 2.31A @ 100kHz Evaluări -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Radial, Can - SMD
Alte nume 493-14057-2
PCJ1A560MCL1GS-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 28 mOhm descriere detaliata 56µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 28 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
capacitanță 56µF Aplicații General Purpose