LQR2W681MSECBN
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LQR2W681MSECBN
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 680UF 20% 450V SCREW
Foi de date: 1.LQR2W681MSECBN.pdf2.LQR2W681MSECBN.pdf3.LQR2W681MSECBN.pdf
  • Mesaj
Specificațiile LQR2W681MSECBN
Număr parc LQR2W681MSECBN Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 680UF 20% 450V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.378" Dia (35.00mm)
Serie LQR Ripple Current @ Low Frequency 3.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.9A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.500" (12.70mm)
Înălțime - așezată (Max) 4.055" (103.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 680µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C capacitanță 680µF