LQR2W681MSECBB
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LQR2W681MSECBB
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 680UF 20% 450V SCREW
Foi de date: 1.LQR2W681MSECBB.pdf2.LQR2W681MSECBB.pdf3.LQR2W681MSECBB.pdf
  • Mesaj
Specificațiile LQR2W681MSECBB
Număr parc LQR2W681MSECBB Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 680UF 20% 450V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.378" Dia (35.00mm)
Serie LQR Ripple Current @ Low Frequency 3.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.9A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.500" (12.70mm)
Înălțime - așezată (Max) 4.055" (103.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 680µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C capacitanță 680µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LQR2W562MSEGBB
LQR2W562MSEGBB
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW
In stoc: 946 pcs
Descarca: LQR2W562MSEGBB.pdf
RFQ
LQR2W682MSEHBN
LQR2W682MSEHBN
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
In stoc: 717 pcs
Descarca: LQR2W682MSEHBN.pdf
RFQ
LQR2W681MSEC
LQR2W681MSEC
Descriere: CAP ALUM 680UF 20% 450V SCREW