LQR2G562MSEHBB
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LQR2G562MSEHBB
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 5600UF 20% 400V SCREW
Foi de date: 1.LQR2G562MSEHBB.pdf2.LQR2G562MSEHBB.pdf3.LQR2G562MSEHBB.pdf
Starea stocului 980 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 980 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LQR2G562MSEHBB
Număr parc LQR2G562MSEHBB Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 5600UF 20% 400V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 980 pcs Fișa cu date 1.LQR2G562MSEHBB.pdf2.LQR2G562MSEHBB.pdf3.LQR2G562MSEHBB.pdf
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.000" Dia (76.20mm)
Serie LQR Ripple Current @ Low Frequency 21.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 29.96A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm)
Înălțime - așezată (Max) 5.236" (133.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 5600µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C capacitanță 5600µF