LQR2G562MSEG
NichiconNichicon
LQR2G562MSEG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LQR2G562MSEG
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 5600UF 20% 400V SCREW
Foi de date: 1.LQR2G562MSEG.pdf2.LQR2G562MSEG.pdf3.LQR2G562MSEG.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 940 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 940 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LQR2G562MSEG
Număr parc LQR2G562MSEG Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 5600UF 20% 400V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 940 pcs Fișa cu date 1.LQR2G562MSEG.pdf2.LQR2G562MSEG.pdf3.LQR2G562MSEG.pdf
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 2.500" Dia (63.50mm)
Serie LQR Ripple Current @ Low Frequency 22A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 30.8A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Alte nume 493-9325
LQR2G562MSEG-ND
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 1.126" (28.60mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 6.811" (173.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 5600µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C capacitanță 5600µF