LQR2G152MSEFBN
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LQR2G152MSEFBN
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1500UF 20% 400V SCREW
Foi de date: 1.LQR2G152MSEFBN.pdf2.LQR2G152MSEFBN.pdf3.LQR2G152MSEFBN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LQR2G152MSEFBN
Număr parc LQR2G152MSEFBN Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1500UF 20% 400V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 2.008" Dia (51.00mm)
Serie LQR Ripple Current @ Low Frequency 7.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 10.5A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 0.866" (22.00mm)
Înălțime - așezată (Max) 3.268" (83.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 1500µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C capacitanță 1500µF