LQR2G152MSEF
NichiconNichicon
LQR2G152MSEF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LQR2G152MSEF
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1500UF 20% 400V SCREW
Foi de date: 1.LQR2G152MSEF.pdf2.LQR2G152MSEF.pdf3.LQR2G152MSEF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LQR2G152MSEF
Număr parc LQR2G152MSEF Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1500UF 20% 400V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2495 pcs Fișa cu date 1.LQR2G152MSEF.pdf2.LQR2G152MSEF.pdf3.LQR2G152MSEF.pdf
Tensiune - evaluat 400V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 2.008" Dia (51.00mm)
Serie LQR Ripple Current @ Low Frequency 7.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 10.5A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Alte nume 493-9315
LQR2G152MSEF-ND
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 0.866" (22.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 3.268" (83.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 1500µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C capacitanță 1500µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LQR2G103MSEJBB
LQR2G103MSEJBB
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW
In stoc: 615 pcs
Descarca: LQR2G103MSEJBB.pdf
RFQ
LQR2G123MSEJBN
LQR2G123MSEJBN
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 12000UF 20% 400V SCREW
In stoc: 491 pcs
Descarca: LQR2G123MSEJBN.pdf
RFQ
LQR2G152MSEFBN
LQR2G152MSEFBN
Descriere: CAP ALUM 1500UF 20% 400V SCREW