LNX2W822MSEH
NichiconNichicon
LNX2W822MSEH Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNX2W822MSEH
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 8200UF 20% 450V SCREW
Foi de date: 1.LNX2W822MSEH.pdf2.LNX2W822MSEH.pdf3.LNX2W822MSEH.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 620 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 620 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNX2W822MSEH
Număr parc LNX2W822MSEH Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 8200UF 20% 450V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 620 pcs Fișa cu date 1.LNX2W822MSEH.pdf2.LNX2W822MSEH.pdf3.LNX2W822MSEH.pdf
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.000" Dia (76.20mm)
Serie LNX Ripple Current @ Low Frequency 25.7A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 35.98A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Alte nume 493-9168
LNX2W822MSEH-ND
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 8.780" (223.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 8200µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C capacitanță 8200µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LNX2W682MSEJ
LNX2W682MSEJ
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
In stoc: 665 pcs
Descarca: LNX2W682MSEJ.pdf
RFQ
LNX2W682MSEJBN
LNX2W682MSEJBN
Producători: Nichicon
In stoc: 823 pcs
Descarca: LNX2W682MSEJBN.pdf
RFQ
LNX2W822MSEHBN
LNX2W822MSEHBN
Descriere: CAP ALUM 8200UF 20% 450V SCREW
In stoc: 575 pcs
Descarca: LNX2W822MSEHBN.pdf
LNX2W822MSEJBN
LNX2W822MSEJBN
In stoc: 568 pcs
Descarca: LNX2W822MSEJBN.pdf
LNX2W822MSEHBB
LNX2W822MSEHBB