LNX2W682MSEJBB
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNX2W682MSEJBB
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
Foi de date: 1.LNX2W682MSEJBB.pdf2.LNX2W682MSEJBB.pdf3.LNX2W682MSEJBB.pdf
Starea stocului 800 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 800 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNX2W682MSEJBB
Număr parc LNX2W682MSEJBB Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 800 pcs Fișa cu date 1.LNX2W682MSEJBB.pdf2.LNX2W682MSEJBB.pdf3.LNX2W682MSEJBB.pdf
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.543" Dia (90.00mm)
Serie LNX Ripple Current @ Low Frequency 17.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 23.94A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Durată de viață @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm)
Înălțime - așezată (Max) 6.024" (153.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 6800µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C capacitanță 6800µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LNX2W822MSEHBN
LNX2W822MSEHBN
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 8200UF 20% 450V SCREW
In stoc: 575 pcs
Descarca: LNX2W822MSEHBN.pdf
RFQ
LNX2W682MSEJ
LNX2W682MSEJ
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW