LNX2W472MSEHBB
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNX2W472MSEHBB
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
Foi de date: 1.LNX2W472MSEHBB.pdf2.LNX2W472MSEHBB.pdf3.LNX2W472MSEHBB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNX2W472MSEHBB
Număr parc LNX2W472MSEHBB Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.000" Dia (76.20mm)
Serie LNX Ripple Current @ Low Frequency 12.9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 18.06A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Durată de viață @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm)
Înălțime - așezată (Max) 6.024" (153.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 4700µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C capacitanță 4700µF