LNX2W472MSEG
NichiconNichicon
LNX2W472MSEG Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNX2W472MSEG
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
Foi de date: 1.LNX2W472MSEG.pdf2.LNX2W472MSEG.pdf3.LNX2W472MSEG.pdf
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNX2W472MSEG
Număr parc LNX2W472MSEG Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1088 pcs Fișa cu date 1.LNX2W472MSEG.pdf2.LNX2W472MSEG.pdf3.LNX2W472MSEG.pdf
Tensiune - evaluat 450V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 2.500" Dia (63.50mm)
Serie LNX Ripple Current @ Low Frequency 17.3A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 24.22A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Alte nume 493-9162
LNX2W472MSEG-ND
Temperatura de Operare -25°C ~ 85°C Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Spațiul de plumb 1.126" (28.60mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 7.598" (193.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 4700µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C capacitanță 4700µF