LNU2H182MSEHBN
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNU2H182MSEHBN
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1800UF 20% 500V SCREW
Foi de date: 1.LNU2H182MSEHBN.pdf2.LNU2H182MSEHBN.pdf3.LNU2H182MSEHBN.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNU2H182MSEHBN
Număr parc LNU2H182MSEHBN Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1800UF 20% 500V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.000" Dia (76.20mm)
Serie LNU Ripple Current @ Low Frequency 7.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 10.36A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Chassis Mount
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm)
Înălțime - așezată (Max) 2.874" (73.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 1800µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 1800µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LNU2H182MSEHBB
LNU2H182MSEHBB
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 1800UF 20% 500V SCREW
In stoc: 1544 pcs
Descarca: LNU2H182MSEHBB.pdf
RFQ
LNU2H182MSEGBB
LNU2H182MSEGBB
Producători: Nichicon
In stoc: 1280 pcs
Descarca: LNU2H182MSEGBB.pdf
RFQ
LNU2H182MSEH
LNU2H182MSEH