LNU2H182MSEH
NichiconNichicon
LNU2H182MSEH Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNU2H182MSEH
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 1800UF 20% 500V SCREW
Foi de date: 1.LNU2H182MSEH.pdf2.LNU2H182MSEH.pdf3.LNU2H182MSEH.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNU2H182MSEH
Număr parc LNU2H182MSEH Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 1800UF 20% 500V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1797 pcs Fișa cu date 1.LNU2H182MSEH.pdf2.LNU2H182MSEH.pdf3.LNU2H182MSEH.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.000" Dia (76.20mm)
Serie LNU Ripple Current @ Low Frequency 7.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 10.36A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals Alte nume 493-6764
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C Tipul de montare Chassis Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 2.874" (73.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 1800µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 1800µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LNU2H182MTEG
LNU2H182MTEG
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 1800UF 20% 500V SCREW
In stoc: 1648 pcs
Descarca: LNU2H182MTEG.pdf
RFQ
LNU2H152MTEF
LNU2H152MTEF
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 1500UF 20% 500V SCREW
In stoc: 1598 pcs
Descarca: LNU2H152MTEF.pdf
RFQ
LNU2H182MSEHBB
LNU2H182MSEHBB