LNT2V681MSEFBB
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNT2V681MSEFBB
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 680UF 20% 350V SCREW
Foi de date: 1.LNT2V681MSEFBB.pdf2.LNT2V681MSEFBB.pdf3.LNT2V681MSEFBB.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNT2V681MSEFBB
Număr parc LNT2V681MSEFBB Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 680UF 20% 350V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS
Tensiune - evaluat 350V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 2.008" Dia (51.00mm)
Serie LNT Ripple Current @ Low Frequency 4.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 5.74A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Chassis Mount
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.866" (22.00mm)
Înălțime - așezată (Max) 3.268" (83.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 680µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 680µF