LNT2V562MSEHBN
NichiconNichicon
Nichicon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNT2V562MSEHBN
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 5600UF 20% 350V SCREW
Foi de date: 1.LNT2V562MSEHBN.pdf2.LNT2V562MSEHBN.pdf3.LNT2V562MSEHBN.pdf
Starea stocului 974 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 974 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
5 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNT2V562MSEHBN
Număr parc LNT2V562MSEHBN Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 5600UF 20% 350V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 974 pcs Fișa cu date 1.LNT2V562MSEHBN.pdf2.LNT2V562MSEHBN.pdf3.LNT2V562MSEHBN.pdf
Tensiune - evaluat 350V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.000" Dia (76.20mm)
Serie LNT Ripple Current @ Low Frequency 22.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 31.08A @ 10kHz Evaluări -
Polarizare Polar Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C Tipul de montare Chassis Mount
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm)
Înălțime - așezată (Max) 5.236" (133.00mm) ESR (rezistență în serie echivalentă) -
descriere detaliata 5600µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C capacitanță 5600µF
Aplicații General Purpose
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
LNT2V681MSEFBB
LNT2V681MSEFBB
Producători: Nichicon
Descriere: CAP ALUM 680UF 20% 350V SCREW
In stoc: 4205 pcs
Descarca: LNT2V681MSEFBB.pdf
RFQ
LNT2V681MSEF
LNT2V681MSEF
Producători: Nichicon
In stoc: 4237 pcs
Descarca: LNT2V681MSEF.pdf
RFQ
LNT2V562MSEH
LNT2V562MSEH
Descriere: CAP ALUM 5600UF 20% 350V SCREW