LNT2V103MSEJ
NichiconNichicon
LNT2V103MSEJ Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LNT2V103MSEJ
Producator / Marca: Nichicon
Descrierea produsului CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW
Foi de date: 1.LNT2V103MSEJ.pdf2.LNT2V103MSEJ.pdf3.LNT2V103MSEJ.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 598 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 598 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LNT2V103MSEJ
Număr parc LNT2V103MSEJ Producător Nichicon
Descriere CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 598 pcs Fișa cu date 1.LNT2V103MSEJ.pdf2.LNT2V103MSEJ.pdf3.LNT2V103MSEJ.pdf
Tensiune - evaluat 350V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 3.543" Dia (90.00mm)
Serie LNT Ripple Current @ Low Frequency 32.4A @ 120Hz
Evaluări - Polarizare Polar
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial, Can - Screw Terminals
Alte nume 493-9038
LNT2V103MSEJ-ND
Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C
Tipul de montare Chassis Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 1.252" (31.80mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 6.024" (153.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) - descriere detaliata 10000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C
capacitanță 10000µF Aplicații General Purpose